YDS ALMANCA SINAVI

telc1

 


    AKADEMİK KARİYER
    YABANCI DİL TAZMİNATI
    DOÇENTLİK
    HAZIRLIK ATLAMA VE YDS İSTENİLEN TÜM ALANLARDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ÖSYM TARAFINDAN  YILDA 2 KERE YAPILAN YDS SINAVLARINA BİZİMLE HER AY KATILMA ŞANSINIZ VARDIR.

Telc 1968 yılında Almanya’da kurulduğu günden bu yana dil sınavları geliştirmiş, değerlendirmiş ve üç milyonu aşkın kişiyi sertifikalandırmıştır. Zamanla merkezi Frankfurt’tan dünyaya açılan telc’in 20 Avrupa ülkesinde ve Çin’de olmak üzere 3.000 lisanslı sınav merkezi bulunmaktadır.

telc tek elden 10 değişik dilde ve beş farklı seviyede sınav ve sertifika sunan tek kuruluştur. Sunduğu diller İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Türkçe, Arapça, Portekizce ve Çekçe’dir. telc sınavları, Avrupa Ortak Öneriler Çerçevesi (Common European Framework of References for Languages – CEF) uygunluğunu garanti eder.

Sertifikalar tüm Avrupa ülkelerinde ve Erasmus programlarında geçerlidir.

telc Almanca sınavları YÖK ve ÖSYM tarafından tanınmış ve KPDS/ÜDS Almanca Eşdeğerlik Listesi’ne alınmıştır.

telc, Avrupa Dil Sınavı Sunucuları Birliği ALTE’nin (Association of Language Testers in Europe) tam üyesidir. ALTE’ye yalnızca yüksek standart ve kaliteyi sağlayabilen kuruluşlar tam üye olabilmektedir

Avrupa’nın önde gelen test sunucuları arasında yer alan telc Almanya Halk Eğitim Merkezleri Birliği’nin (DVV) bir kuruluşudur.

EŞDEĞER KABUL EDİLEN TELC DEUTSCH ALMANCA SINAVI

TELC DEUTSCH ÜDS/KPDS/YDS
TELC DEUTSCH B2 60
TELC DEUTSCH C1 80

 

AVRUPA DİL KÜLTÜR MERKEZİ ALMANCA YDS KAMPI
YDS ALMANCA KAMPI PROGRAMIMIZ AYDA 1 SEVİYE EĞİTİMLE A1-A2-B1-B2 4 AYDA YDS ALMANCA DENKLİĞİ (60) PUAN AKADEMİK KARİYER İÇİN ÇOK ÖZEL FIRSATLAR GARANTİ EĞİTİM İLE ALMANCA YDS DENKLİĞİ